Turim statybos leidimą

11 Bal

Didelė šventė mūsų namuose. Velykų išvakarėse pasiėmėme statybos leidimą! Nuo pirmo susitikimo su architektu, iki statybos leidimo pravėgo daugiau nei metai. Iš jų, 6-7 mėnesius derinom projektą su arcihtektu, ruošėm techninį projektą. Tada dar apie septynis mėnesius architektas ruošė ir rinko popierius reikalingus leidimui. Visas šis vargas baigėsi vienu A4 lapu pasirašytu Vilniaus m. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo.

Atšventę leidimą ir Velykas, susitikome su architektu ir sudėliojom taškus ant projekto. Pasirašėm sutartį ir mainais gavome tris ryšulius popieriaus – bendroji dalis, sklypo plano dalis, architektūrinė dalis. Didžiąją dalį šių knygų sudaro įvarūs aprašymai, teorija, specifikacijos ir pažymos, atestatai ir vos nedidelę dalį  įvairūs planai ir pjūviai. Viskas atrodo labai rimtai :)

Galima suvesti ir finansus. Visas projektas mums kainavo 11 050 Lt – į tai įeina topo nuotrauka, geologiniai tyrimai, techninis projektas, vėdinimo projektas, statybos leidimas, stogo konstrukcijos perdarymas, nuotekų ir vandentiekio projektas, statybos projektas. Primenu, kad mūsų projektas nėra kartotinis ir buvo daromas specialiai mums.

Architektu likome tikrai patenkinti. Visų pirma labai smagu, kad puikiai susibendravom – mums patiko kaip jis mato mūsų namą, ką siūlo. Taip pat labai smagu, kad architektas buvo tikrai atviras ir nuoširdus – niekada nekilo jokių rūpesčių ar abejonių dėl jo veiksmų. Smagumėlis. Ar galėtumėme rekomenduoti? Mes – taip, bet architektas pats to nenori, nes papildomais darbai užsiima tik laisvu laiku ir nenori reklamuotis. Deja.

Vienas didelis žingsnis žengtas. Laikas antram. P r a d e d a m

3 atsakymai į “Turim statybos leidimą”

 1. namukas 2013-04-12 11:45 #

  Sveikinu! Panašiai ir mums laiko užtruko, bet buvo galima ir greičiau popierius surinkti mūsų atveju, tai iš šitos pusės negalėčiau pasigirti architekto darbu priešingai nei jūs :)
  Kaip išsprendėte klausimus su mokėjimais architektu? Ar viskas buvo sumokėta jam iki statybų leidimo? Mano architektė reikalavo mokėti iki to, nors sutartyje parašyta kitaip, tai turėjau bėdų su ja.

  • Tomas 2013-04-12 19:40 #

   Dėkui. Architektas neimė nei lito kol neturėjom statybos leidimo. Mūsų atveju taip pat buvo galima ir greičiau, tačiau mūsų laikas nespaudė tai ir mes architekto labai nespaudėm :)

 2. Julius 2013-04-11 22:59 #

  Pagarba :)
  Ir gaila dėl architekto, kad rekomenduotinas žmogus negali būti rekomenduojamas….

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: