Langų montavimas šiltinamąjame sienos sluoksnyje

29 Bal

Ne, iki langų mums dar toli gražu, tačiau būnant Restoje į rankas pakliuvo vienas iš daugelio reklaminių lankstinukų, tačiau šis tikrai sudomino – “Teisingas lango montavimas šiltinamąjame sienos sluoksnyje“

Tai, kad langus būtina montuoti šiltinamąjame sienos sluoksnyje, ko nego niekam nekyla abejonių. Tačiau lig šiol teko susidurti su visa eile sprendimų kaip tai daro – vieni gaminasi savadarbius ankerius, kiti kalą medinius karkasus ir į juos stato langus, treti dar kokį nors stebuklą sugalvoja.

Lango montavimas šiltinamąjame sluoksnyje

Mūsų gautas lankstinukas reklamuoja UAB “Poliservis“ siūlomus sprendimus: illbruck klijuojamų profilių sistemą skirtą lango tvirtinimui ir sandarinimui šiltinamąjame sienos sluoksnyje ir vokiškų sertifikuotų metalinių ankerių sistemą.

Visų pirma, mes neturime nieko bendro nei su UAB “Poliservis“ nei su jų siūloma produkcija. Tiesiog pirmą kartą pamatėme sprendimą langų montamivui šiltinamąjame sluosknyje ir pamanėme, kad galima būtų apie tai padiskutuoti.

Taigi, abu sprendimai detaliai aprašyti internete – klijuojami profiliai ir metaliniai ankeriai

Su ankeriais kaip ir viskas aišku. Vienintelis jų privalumas – nereikia išradinėti dviračio, o ir kainuoja ne karvę :)

Daug įdomiau klijuojamų profilių sistema. Patrauklu, nes rezultate gaunasi kažkas panašaus į medinį rėmą, kurį patogu po to uždengti šiltinimo sluoksniu ir nėra jokių šalčio tiltelių. Taip pat illbruck TP652 trioplex plius juostos dėka nereikia jokių montažinių putų, juostų, plėvelių ir t.t. Kiek neramu, kad viskas laikosi ant momentinių klijų. Taip pat nelabai aišku iš kokio stebuklo pagamintas montavimo profilis illbruck PR007.

Įdomu ir vilioja, bet dar daugiau klausimų. Ar kas nors yra susidūręs? Naudojęs? Pasidalinkite savo nuomonėmis ir patirtimi…

3 atsakymai į “Langų montavimas šiltinamąjame sienos sluoksnyje”

 1. Gediminas 2013-04-30 23:10 #

  Kiek teko matyti forumuose, tai laikikliai langams kainuoja visam namui ~2-4 tūkstančius litų. Aišku čia labai grubiai, priklausomai tiek nuo pačių laikiklių, tiek langų skaičiaus ir t.t. Bet suma nemaža bet kokiu atveju.

  Kas man įdomiau, tai ar yra kur nors kokie aiškūs ir suprantami paskaičiavimai, kokie nuostoliai gaunasi montuojant langą apšiltinimo sluoksnyje, ir kokie blokelyje. Išsireiškus pinigais bent preliminariai kažkaip, būtų galima spręsti kiek verta į tai investuoti :)

 2. Petras 2013-04-30 20:22 #

  Visu pirma gal kaina reiketu pasidometi? Jauciu kainuos tiek, kad visos diskusijos pasibaigs net neprasidejusios :)

  • Tomas 2013-04-30 20:50 #

   Ankerių kainos tikrai nėra ypatingos. Klijuojamų profilių – nesidomėjau, bet būtinai pasidomėsiu :) O “jaučiu“ tai ir reiškia “jaučiu“ ar visgi domėjotės kainomis?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: