Mūras – antra savaitė

16 Bir

Prabėgo antra mūro savaitė kurią vainikavo sąramos. Pagaliau matom tikrus langų dydžius, pradedame jausti erdves. Darbai juda sparčiau nei tikėjomės ir kiekviena diena atneša naujų teigiamų emocijų

Mūro darbai vyksta pagal planą, jokių naujų nesklandumų neiškilo, tad ir rašyti nelabai yra ką :) Kol vyksta mūro darbai, lygiagrečiai pradedam klibinti stogą ir … interjerą. Patiems kiek keista planuoti interjerą ir baldus dabar, tačiau užsidengus stogą, prieš tinkuojant vidines sienas reiks išsivedžioti elektrą ir santechniką, o tai reiškia, kad turėsim tiksliai žinoti koks ir kur bus apšvietimas, kur rozetės, kur jungikliai, kur dušas, unitazas, kriauklė, skalbyklė ir t.t. Tam, kad nuspręsti dėl elektros, reikia nuspręsti dėl baldų… žodžiu, užburtas ratas.

Kad pabėgti iš užburto rato, susiradom architektą kuris mums pagelbės su interjeru. Pasirodo Mindaugas, senas bičiulius su kuriuo savo laiku nerūpestingai leisdavom laiką vakarėliuose,  yra diplomuotas architektas. Pakalbinom, susitikom, pakalbėjom, susikalbėjom, sukirtom rankom :) Smagu tai, kad Mindaugas ne tik teoretikas, bet praktikas, t.y. aktyviai dalynauja procese, turi platų kontatų tinklą, yra nepaprastai reiklus, kūrybiškas, bet tuo pačiu ir praktiškas… Bet šis įrašas ne apie tai, tad Mindaugui skirsim atskirą įrašą :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: